Imagini surprinse pe ruta feroviară Constanța-Sibiu arată condițiile improprii din băile trenurilor CFR, inclusiv din cele de la clasa 1, notează jurnaliștii Info Sud-Est.
La această categorie biletele sunt cu 50% mai scumpe decât la clasa a II-a pentru că este considerată mai curată și cu o intimitate mai mare a spațiului personal al călătorilor.
Fotografiile sunt făcute pe ruta care face legătura între malul mării și Transilvania, o rută turistică importantă.

Dati-ne un LIKE si fiti la curent cu ultimele articole.