Fulgy a fost externat de la Obregia, după ce a stat în spital aproximativ două luni. El a ajuns acolo după ce a amenințat într-un live pe TikTok că aruncă în aer blocul în care locuiește. Atunci, mascații i-au bătut la ușă, l-au luat și l-au internat. Ce mesaj a transmis Fulgy după externare.
Fulgy a scăpat din mâna medicilor. Acesta a fost externat de la Spitalul Obregia, după ce a amenințat într-un live pe TikTok că aruncă în aer blocul în care locuia. Locatarii au sunat imediat la autorități, astfel că fiul Vioricăi și al lui Ioniță de la Clejani a stat aproape două luni internat. Ce mesaj are tânărul după externare.
Fulgy a stat internat la Spitalul de psihiatrie Obregia încă de la începutul lunii aprilie. El s-a aflat sub supravegherea atentă a medicilor, care au fost puși la încercare de-a lungul timpului. Deși a fost ținut departe de rețelele sociale, acesta a pus la încercare personalul medical.
Fiul Clejanilor a provocat mai multe momente tensionate pe parcursul internării sale, iar în unul dintre episoade el le-a cerut medicilor să îi vorbească excluiv în limba engleză, deoarece susținea că avea legături cu Donald Trump, conform Marți, 23 iunie, el a fost externat și a făcut un anunț pe rețelele de socializare.
Așa cum și-a obișnuit deja urmăritorii, Fulgy oferă de fiecare dată detalii despre viața personală prin intermediul TikTok-ului. Și de data aceasta, el a ținut să anunțe că a ieșit din Spitalul Obregia.
„Mă adresez exact ca un lord. Am ieșit de la Obregia, nu mai sunt acolo și cam asta am avut de spus. Aveți grijă de voi, eu sunt bine, tot timpul am fost și sper să ajung viral… așa m-am născut. Nu mai sunt la spital, nici de-al dracului nu vă spun unde sunt”, a spus Fulgy într-un live pe TikTok.
Mai multe pentru tine
@miky_777777 Fulgi a iesit de la Obregia#fy #viral #comedie #fulgi@Fulgy El Comandante ♬ audio originale – Miky777
Dati-ne un LIKE si fiti la curent cu ultimele articole.